Archiwum 18 grudnia 2015


gru 18 2015 Jakie gry wybrać?
Komentarze: 0

Jakie lubisz gry? Wybierasz te komputerowe, planszowe, karciane czy może jeszcze inne? W dzisiejszych czasach jest tak ogromny wybór na tym polu, że przez całe swoje życie prawdopodobnie nie zagramy w tyle gier, ile byśmy chcieli. Dobrze jest dysponować wolnymi weekendami i w ogóle dużą ilością czasu, skoro wybór jest tak wielki!

Ostatnio, co ciekawe, polarnością cieszą się stare gry i akcesoria do nich. To może dziwić, biorąc pod uwagę, jak świat poszedł do przodu, jeśli chodzi o rozwój technologiczny. To oczywiście nie znaczy, że komputer odchodzi w odstawkę, bo graczy przecież przybywa, lecz jedynie to, że czasami lubimy spotykać się w gronie przyjaciół i wspólnie z nimi przeżywać chwile. Albo prezenty! Stoper do kostki Rubika lub inne odjechane gadżety sprawdzają się wyśmienicie, jeśli chcemy zaskoczyć czymś znajomych, z którymi pogrywamy czasem w coś ciekawego. Ogólnie rzecz biorąc, dziedzina ta cieszy się niegasnącą popularności, jest więc w czym wybierać.

A ty masz pomysł na prezent dla znajomych graczy? Może coś związanego z najnowszymi trendami growymi, filmowymi albo też serialowymi? Bo przecież obszary te nierozerwalnie się ze sobą łączą i jeśli ktoś jest fanem serii filmowej, z pewnością ucieszy się także z gry.